WhatsApp
Yükleniyor...

Marka Tescil

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Marka Tescil
Marka Tescil

Marka Tescil

Online marka tescil başvuru hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın. Markanızı sorgulayın, marka tescil sınıfınızı belirleyin, online güvenli ödeme ve en uygun fiyatlarla marka tescil belgenize Nicemill güvencesiyle sahip olun.

Detaylı Bilgi:  Marka tescil başvuruları iki aşamadan geçmektedir; birincisi, markalarla ilgili kanun kapsamında Kurum tarafından tescil edilebilirliği ile ilgili  yapılan araştırma, ikincisi ise 2 aylık bülten/askı sürecidir.  Nicemill ile firmalarınıza ait markalarınızı, online başvuru ve güvenli ödeme ile uygun fiyata tescil ettirebilirsiniz. Marka tescil başvurularına ilişkin yasal süreçler şu şekildedir;

  • Başvuru evrakları kontrolü ve tescil edilebilirliği ile ilgili inceleme (2-4 ay),
  • Başvurunun Resmi Markalar Bülteni’nde yayımlanması / ilan edilmesi ( ilan tarihi itibariyle 2 ay itirazlara açık),
  • Yasal süreç içerisinde herhangi bir itiraz gelmemesi durumunda tescil kararı,
  • Tescil kararının ardından belge düzenleme ücretinin ödenmesi ve belgenin  düzenlenmesi (1 ay)
  • Marka tescil belgeleri başvuru tarihinden itibaren 10 yıl geçerlidir. Her 10 yılda bir yenilenmesi (başvuru tarihinden itibaren) kaydıyla kullanım hakkı sonsuz süre marka sahibine aittir.