WhatsApp Şuan Online

Araç Giydirme

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Araç Giydirme
Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme yada diğer adıyla araç kaplama; açık hava reklamcılığında en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme, her türlü aracın tasarımına uygun şekilde görsel olarak kaplanması işlemidir. Araç giydirme işlemi, aracınızın üzerine bölgesel veya komple giydirme olarak uygulanabilir. 

Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri kullanılarak firma araçlarınıza özel hazırlanmış tasarımlarla giydirilmiş araçlarınız ile firmanıza prestij ve farklılık katacaksınız.

Araç kaplama sertifikalı aplikasyon personelimiz tarafından, araç kaplamanın uygun koşullarda ve temiz ortamlarda uygulanması için üretim tesisimizin içinde bir alan oluşturulmuştur. Aynı zamanda Türkiye genelinde 3M ve Oracal Cast Folyo gibi yüksek standartlı ürünler ve  kaliteli uygulama yöntemleri sayesinde, müşterilerimize garantili hizmet sağlamaktayız.