AdWords Tıklama Oranı, SEO ve AdWords çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Aslında AdWords Tıklama Oranını artırmak için bilmeni gereken tek bir nokta var. Bu da alaka düzeyi. Bildiğiniz üzere AdWods, Google servislerinden yalnızca biridir. AdWords çalışmalarınızda temek olarak Google’ın temel mantığını kavramanız gerekir. Google’ın temel hedefi ilk günden bugüne kadar kullanıcılara en alakalı sonuçlarını sunmaktır. Bundan dolayı AdWords Tıklama Oranını artırırken temel hedefiniz alaka düzeyi olmalıdır.

Analizler
İhtiyaçların belirlenmesi Hedef kitlenize ulaşmanız için en iyi anahtar kelimeleri belirliyoruz. Web sitenizin müşterilerin taleplerini ne kadar karşıladığını ve eksikleri belirliyoruz. Site yapınıza dair eksiklikleri ve hataları tespit ederek kalıcı çözümler üretiyoruz. Arama motorlarında sıralamanızı etkileyecek faktörler konusunda sitenizde yer alan hata ve eksiklikleri tespit ediyoruz.
Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google'da aradıkları anda sizi bulsun.
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.