FOURSQUARE HARİTALAR

Müşterileriniz tarafından kolaylıkla bulunun.

Foursquare Firma Kaydı

İnsanların sıkça ziyaret ettiği bir uygulama olan Foursquare sayesinde kişiler burada yer alan mekânlar hakkında fikir sahibi oluyor. Siz de Foursquare haritalar kaydınızı yaptırarak Foursquare’de yerinizi alın bu sayede müşterilerinize en doğru bilgileri oradan ulaştırın.
Foursquare milyonlarca aktif kullanıcısıyla birlikte, kişilere güzel ve tercih edilen yerler arasından gidebilecekleri mekânları bulmasında yardım ediyor. Firmanızın Fourquare’de kaydını profesyonel ekibimiz tarafından yapalım tavsiye edilen mekanlar listesinde siz de yerinizi alın.
Her gün binlerce işletme ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak için Foursquare firma kaydı yaptırmaktadır. Bu sebeple siz de firmanızı vakit kaybetmeden Foursquare haritarına taşıyın ve bu reklam ptalformundan faydalanın.
Türkiye’de son zamanlarda hızla gelişmekte olan Foursquare haritalar şirketlerin gözde tercihleri arasında yer almaktadır. Müşterilerle yakından etkileşim içine girilebilen bir sosyal medya platformu olan Foursquare ile tanıtım yapılabilir ve müşterilerden gelen tepkileri anında ölçüp ona göre hareket edilebilir. Bununla birlikte kurumsal hesabınızı kendiniz yönetmediğiiz takdirde müşterileriniz firmanıza ait Foursquare sayfasını yönetebilir. Kendi Foursquare firma hesabınızı yönetememeniz ileride karşılaşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda müdahale edememeniz anlamına gelmektedir. Bu sebeple maspgen farklı ile Foursquare firma sayfanızın yönetimini ele alın ve tüm olumsuzlukların önüne geçin.

Google Harita Kaydı

iconGooglemaps

Yandex Harita Kaydı

iconYandex

Navigasyon Cihazları Kaydı

iconNavigasyon

Cep Telefonu Haritaları Kaydı

iconCeptelefonu

Foursquare Harita Kaydı

iconFoursquare

Swarm Harita Kaydı

iconSwarm