NAVİGASYON CİHAZLARI

Daha kolay bulunmak sizin elinizde. Hemen firmanızı kaydedin.

Navigasyon Cihazları Kayıt

Türkiye’de son dönemde büyük bir hızla navigasyon cihazlarının kullanımı artmaktadır. Navigasyon cihazları yalnızca insanların yol bulmasında etkili olmuyor, aynı zamanda aradıkları dükkan, mağaza, işletme veya restaurant gibi birçok farklı kurum ve kuruluşu bulmalarına da yaramaktadır.
Bu sebeple tüm firmalar hizmetlerini sunmak ve ürünlerini satabilmek için navigasyon cihazları haritaları uygulamalarına kayıt yaptırmak istemektedir.
İşte, bu ihtiyaçtan doğan mapsgen ise firmaların daha kolay bulunabilmesi için navigasyon kaydı yapmaktadır.
Üstelik bunu yaparken yalnızcan navigasyon cihazları değil diğer tüm harita servis ve uygulamalarına kayıt yaparak internetten, akıllı telefondan veya navigasyon cihazından aranıldığında kayıt olan firmaların mutlaka bulunabilir olmasını sağlamaktadır.
Navigasyon cihazları kayıt işlemleri ve diğer tüm harita servislerine kayıt için yapmanız gereken yalnızca mapsgen üzerinden üye olup firma lokasyonunuzu doğru bir şekilde eklemektir. Gerisini tamamen profesyonel kişilerden oluşan mapsgen kadrosu tarafından yapılmakta ve tüm navigasyon haritalarına firmanız kaydedilmektedir.

Google Harita Kaydı

iconGooglemaps

Yandex Harita Kaydı

iconYandex

Navigasyon Cihazları Kaydı

iconNavigasyon

Cep Telefonu Haritaları Kaydı

iconCeptelefonu

Foursquare Harita Kaydı

iconFoursquare

Swarm Harita Kaydı

iconSwarm