WhatsApp Şuan Online

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

SEO

SEO NEDİR? NEDEN YAPILIR?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dijital kazancınızı artırmanızı sağlar

 

SEO, İngilizce bir terim olan "Search Engine Optimization"un kısa yazılışıdır. Türkçe'de "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelir. Arama Motoru ise Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi büyük trafik dağıtıcı sitelere verilen isimdir.

SEO, web sitenizin ziyaretçi sayısını veya kazancını artırmak amacıyla yapılır. Tüm online web siteleri, mobil uygulamalar ve online alışveriş siteleri için uygulanabilir.

Webmasterlar için hazırlanmış en iyi ücretsiz SEO Aracı

Bir web sitesi sahibi olan herkese webmaster denir. Web sitesi sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyoruz. Mobil Sıra Bulucu Panelimiz bir webmaster'ın sürekli elinin altında bulunması gereken bir araçtır. Tüm anahtar kelimelerinizi cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Neden İnternet Reklamcılığı?

Çünkü kullanıcıların %82'si bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor.

 

HİZMETLERİMİZ

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

Google Ads ve SEO Arasındaki Farklar

Google Ads mi SEO mu? sorusuna cevap vermek için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hakkında göz ardı edilenleri sizlerle başlıklar halinde paylaşacağım.

SEO Mu Google Ads Mi AdWords Mü