Kurumsal - Nicemill

Size Değer Katan Dijital Ajans

2016 yılında Izmir'de kurulan firmamız, kariyerlerini güçlü ve kullanıcı dostu çevrimiçi teknolojiler için derin bir tutku üzerine inşa eden web tasarımcıları, web geliştiricileri ve grafik tasarımcılarından oluşan dinamik bir ekipten oluşmaktadır. İşimizin en heyecan verici yanı, her geçen gün gelişen ve her geçen gün yeni geliştirilen teknolojilerdir.


İş dünyasının geleceğinin çevrimiçi olduğunun farkındayız ve bugün gördüklerimiz sadece nelerin geleceğinin başlangıcıdır. Sosyalleşmeyen ya da çevrimiçi varlığını iyileştiren işletmeler dokunulmaz ve pazar payı kaybediyor ve bu süreç sadece hızlanıyor. Izmir`de, web sitesi servisleri baktığınız her yerde mevcuttur, İşletmenizin müşterilerinizle bağlantıda kalmaya, nereye gideceğine ve dünyasının hızla çevrimiçi alanlarla karışmasıyla görünür kalmaya bağlı olduğunu anlıyoruz. Sizi online teknolojinin öncüsü olarak tutmak işimizdir. Hedef kitlenizi etkileyecek, verimli çalışacak ve sunmanız gereken en iyi vitrini gösterecek profesyonel, modern ve etkileşimli bir web sitesi tasarımı çözümü tutarlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayacağız. Şirketimiz, ticari özel yazılımlara entegre çalışan mobil uygulamalar, ticari yazılımlara entegre çalışan intranet, özel web yazılım projeleri ve bilgilendirme ekran yazılımları geliştirmiştir. Bunun üzerine ERP-CRM sistemleri ve güçlü dinamik grafik çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Kurumsal kimlik tasarımı, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Marka yönetimi,logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı , firmanızın imzası ve özetidir. Bu yüzden tüm bu çalışmaları uzman kişilerce yürütülmesi gerekir. Nicemill, uzman ekibi ile tüm bu hizmetleri sizlere sunmaktadır.Kurumsal kimlik internet yüzünden arka planda gibi gözükse de özellikle büyük işler yapmak istediğiniz müşterileriniz öncelikle kurumsal kimliğin gerektirdiklerine sahip olup olmadığınıza bakıyor. Bu yüzden de markanızı en iyi ifade eden bir kartvizit ve kataloğunuz olmak zorunda ​Kartvizitleriniz için en iyi tasarımları düşünürken, markanızın verdiği hizmetleri ve elinizde bulunan logonuzu da ön planda tutuyoruz.

Finans, eğitim, sağlık hizmetleri ve perakende dahil olmak üzere çeşitli işletme sektörleri için web uygulamaları oluşturduk. Ürünün piyasaya sürülmesi için uzman rehberlik ve proje yönetimi sunuyoruz. Ekibimiz, gerektiği gibi proje yönetimi prosedürlerine uyum sağlamaya hazırdır. Markanızı oluşturmak, süreçleri otomatikleştirmek, iş birliği yapmak veya web üzerinde düşünebileceğiniz her şeyi yapmak için olağanüstü web geliştirme deneyimi olan yetenekli ekibimiz üzerinde düşünün. Bulma, tanımlama, tasarım, geliştirme veya dağıtım esnasında sizin için özel web çözümü oluştururken sizi her adımda el ele tutuyoruz.

Web sitenizde kullandığımız görseller de yine markanıza özel olarak hazırlanıyor ve orijinal olması sağlanıyor. Markanıza özel yaratılan web sitesi sayesinde rakiplerinizden bir adım daha öne geçmiş oluyorsunuz. Nicemill Benzersiz özelliklere sahip güçlü web siteleri isteyen işletme sahipleri için uygun web geliştirme özelliklik geliştirdik ve Her bütçeye uygun özel web tasarım ve yazılım sağlıyoruz Bu uygulamalar, statik görsellikten uzak, güncel ve işlevseldirler. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur.

 

SEO yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal (organik) trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır.

Müşteriniz sattığınız ürün veya hizmetin adını bir arama motorunda arattığında çıkan doğal sonuçlarda sizin yerinize rakibinizin çıkması web sitenizde SEO hizmetlerinden yararlanmanız gerektiğine işaret eder. SEO hizmetlerini de profesyonel seo danışmanlığı yapan bir firmadan almanız gerekmektedir.

 

Sosyal medya, günümüzde reklamların en hızlı yayıldığı mecra olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum özellikle hizmet sektöründe kendini çok belirgin bir şekilde göstermektedir. Sosyal medya danışmanlığı Türkiye`de son birkaç yılda hızla yüklesen bir sektör haline gelmiştir. Geleceğin pazarlama yöntemi olarak da adlandırılan soysal medyanın popüler olmasının en önemli nedeni dünyadaki internet kullanıcı sayısının her gün daha da artmakta olmasıdır.

 

NEDEN NICEMILL ?

Nicemill ’in ana iş alanı dijital pazarlama çözümleri ve web tabanlı yazılım geliştirme projeleridir.
Şirketimizin içinde bulunduğu sektör Türkiye’de her yıl istikrarlı bir şekilde %40’nin üzerinde büyüme gerçekleştiren,
geleneksel tanıtım mecralarının ve iş yönetim çözümlerinin yerini almakta olan geleceğin en parlak sektörlerinden biridir.
Hedef kitlesini bilen ama nasıl sorusunu soranlarında her zaman yol arkadaşıyız.
müşterilerin büyümeyi sağlamak için web ve dijital alanı kullanmalarına yardımcı olmak için çalışan bir web tasarım ajansıdır.
Potansiyel müşteri, katılım ve satış fırsatları sağlayan web siteleri oluşturuyoruz.
Dikkate değer web siteleri oluşturmak ve büyümelerini ve etkilerini sürekli
olarak desteklemek için Büyüme Amaçlı Tasarım adlı bir yöntem konusunda uzmanız.
Web siteleri kurşun üretimi ve satışlarında önemli rol oynar. Web siteleri, satış kanalları boyunca,
potansiyel müşterileri çeken, dönüştüren ve besleyen bir rol oynamalıdır.
Aşağıdaki bağlantıları inceleyerek web tasarım felsefemiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sektöre özel Doğru reklam planlamasıyla, markanız her geçen gün büyütüp geliştirelim.