Bölgenin en geniş dijital reklam ajansı Nicemill ile Dijital dünyada yalnız değilsiniz. Profesyonel kaliteli planlı ve efektif Çalışma anlayışı ile kurumsal çizginizi netleştiriyoruz.


2018 yılında reklam alanında çıgır açacak yeniliklere imza atabilmek için, tasarım alanındaki kalite anlayışı, yenilikçi alt yapısı ile aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışı ile siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Nicemill Dijital Reklam Ajansı, dijital web ortamında özgün ve modern tasarımlar oluşturmayı amaç edinmiş, 2018 yılında, Amerikada Eğitimini Tamamladıktan sonra büyüdüğü kutsal topraklar adı verilen Selçuk Efes’e dönen Çağlar ÇAMLIK tarafından kurulmuştur. Nicemill kreatif çözümler sunan interaktif bir ajanstır

Biz neler yaparız ?

İşletmenizi, potansiyelinizi, ve marka değerinizi inceleriz.İhtiyacınızı belirler ve hemen uygulamaya başlarız.
Nicemill Değişen ve gelişen yazılım teknolojisine hızlı uyum sağlarsınız. Unutmayın! Bizimle daha fazla tanınırsınız ve zirveye daha hızlı yaklaşırsınız. Profesyonel ekibimiz, köklü iş ortaklarımız ve 300 aşkın referansımız ile güven veriyoruz. En Başından Dediğimiz gibi Dijital Dünyada Yalnız değilsiniz.

365 DERECE DİJİTAL REKLAM AJANSI

ANA HİZMETLERİMİZ


1 ANİMASYON: Ürününüzü tanıtmanız için kolay anlaşılacak animasyon videoları üretir. TV dizileri için jenerik yapar. Markaların, TV programlarının logo ve açılış animasyonlarını yapar
2. YAPIM: Düşlediğiniz video, müzik klibi ya da TV reklam filmini gerçeğe dönüştürür.
3. WEB / APP TASARIM VE GELİŞTİRME: Kampanyaya yada girişime özel web ve mobil app tasarlar. İhtiyacınıza göre şekillendirir ve hayata geçirir.
4. DİJİTAL MEDYA: Markanızın dijital medya reklamlarını üretir, metnini yazar, planlamasını yapar. Yepyeni fikirler ile yoğun reklam trafiğinde öne çıkmasını sağlar.
5. GÖRSEL TASARIM: Outdoor reklam çalışmalarını yönetir. Bilboard, poster, afiş, broşür hazırlar.

6. KURUMSAL KİMLİK: Markanızın hedef kitlesine yönelik araştırma yapar ve en baştan kurumsal kimliğinizi yeniler. Logonuzu, kurumsal web sitenizi, mobil app’inizi tasarlar.
7. E-LEARNING: Kurum içi çalışanların her an her yerde ulaşabileceği eğitim videoları çeker, basit görseller ve karakterler ile kolayca anlaşılacak animasyon videosunu hazırlar.
8. TV PROGRAMI: Büyük kanallara özgün formatlarda program yazar, çeker ve üretir. Tüm prodüksiyon süreçlerini yürütür.
9. SES TASARIMI: Videoların daha etkileyici olması için müzik, ve ses efektleri üretir.
10.SOSYAL MECRA: Markanın hedef kitlesine ulaşır. Sosyal medya hesaplarını açar, düzenler, metin yazar, video üretir ve trend olacak hashtagler yaratıraratır

Sektöre özel Doğru reklam planlamasıyla, markanız her geçen gün büyütüp geliştirelim.