Garantili Google SEO optimizasyonu

SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin yükseltme çalışmasını kontrol etmek için benzersiz bir fırsata sahip olursunuz.

Arama Motoru Optimizasyonu, internet işletmenizden reklamsız olarak gelir elde etmenizi sağlar. Google veya diğer arama motorlarında sitenizin kelime konumlarını yükselterek, sizinle ilgili arama yapan herkese ilk sıra veya ilk sayfada görünürsünüz. Web sitenizden gelir elde etmek için sürekli olarak reklam vermenize gerek kalmaz. Reklam vermek zorunda olan bir internet şirketiniz varsa, reklam maliyetlerini uzun vadede yarı yarıya azaltır. Başlangıç SEO stratejimiz doğrultusunda, Web siteniz için günlük 25 farklı Trust Rank değeri yüksek siteden backlink sağlayacağız.
Bir ay içinde toplam 750 kaliteli backlink sağlamış olacağız. Kapsamlı SEO hizmetimizde ise web siteniz için günlük backlink sayısı ise 100’dür.
Başarılı bir Google sıralama yükseltme çalışmasının gözle görülür ilk sonuçları, 7-14 gün içinde alınmaktadır.

Google'da yükselmek için garantili SEO çözümü

Seo için yaptığımız organizasyon sayesinde tüm dünyadan binlerce farklı web sitesine sahibiz. Bu web sitelerine her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Backlink için sizin adınıza güvenli siteler kullanılıyor

Uzman Seo ekibimiz, web sitenizin tanıtımını tamamen güvenli olan siteler tarafından yapılmasını sağlıyor. Asla Spam'a düşmüyorsunuz ve SEO çalışması kalıcı oluyor.

Web siteniz ile birebir ilgileniyoruz

SEO ve Analiz Paneli tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. Kayıt olduğunuz anda web sitenizin sağlık durumunu ve dilediğiniz tüm kelimelerde google sıralamasını görebilirsiniz.

NEDEN SEO İÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

SEO hizmetimiz kapsamında, web sitenizin sıralamasını yükseltme çalışmalarını kontrol etmek için benzersiz bir yönetim paneline sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bu kelimeler için backlink dağılımını kendi panelinizden düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç SEO Paketi
İlk ay sadece 150 TL ödeyerek SEO çalışmasına başlayabilirsiniz.
Basit SEO paketimiz kapsamında Firmanızın web sitesi, Google arama sonuçlarında 1 ay içinde en az yüzde 15 artacaktır. Seo hizmetine davam ettiğiniz takdirde, sonraki aylar için her ay yüzde 65 büyüme garanti etmekteyiz.
Basit SEO hizmeti detayları:
İlk 100 sıralamasındaki Kelime sayısını artırma.
Bir ayda en az 600 backlink.
Web Sitenize özel Backlink inşası.
Google indexine kayıtlı kelime sayısını artırma.
Hatasız SEO analiz raporları.
Online Kelime Sıra Bulucu takip paneli
Basit Seo hizmeti ilk ay sadece 150 TL’ye sunulmaktadır. İlk sonuçlar, 15 gün içinde gözle görülür hale gelmektedir. Ziyaretçi sayınızdaki artışı farkedeceksiniz. Google sıralamsındaki kelimelerinizin çoğaldığını göreceksiniz.

1 ay içinde %15 büyüme garantisi

Başlangıç SEO paketimizin fiyatı, sonuçları kendi gözüyle görmeden fazla para ödemek istemeyen kişiler için özel olarak ucuz tutulmuştur. Nicemill ile yeni çalışmaya başlayan biriyseniz, İlk SEO projeniz için birinci ay için sadece 150 TL ödeyerek sitenizi yükseltmeye başlayabilirsiniz. SEO çalışmasının ilk sonuçları, 15 gün içinde ortaya çıkmaktadır. 1 ay sonunda Tüm Keyword’lerinizde yüzde 15 büyüme vaad ediyoruz.