Hakkımızda
Nicemill Reklam Ajansı
Nicemill Reklam Ajansı

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Nicemill Reklam Ajansı Nicemill Reklam Ajansı

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Nicemill Reklam Ajansı Çağlar ÇAMLIK tarafından 2018 Yılında Efes Selçuk - İzmir'de Kurulmuştur ve İzmir , Aydın bölgelerine çeşitli işler yapmaktadır. Çağlar Çamlık’ın katkılarıyla ivme kazanan firma Türkiye’de birçok firmaya hizmet vermektedir.

Reklam sektöründe 2018 yılından bugüne 100 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Nicemill Firması Amerika, İrlanda ve Türkiye'de Networking Olarak hedeflerine ilerliyor ve her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Nicemill ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Diğer reklam ve medya şirketlerinin aksine; çalışma prensibimiz ile daha fazla markaya, sektöre, şehre, ülkeye hitap ederek; rahat çalışma alanları ile sizlere mutlu olduğumuz işleri sunabiliyoruz. Bu prensibe ‘’ Nicemill ‘’ adını veriyoruz. Bu prensip 3 halkadan oluşur.

 

 

1.EKİP halkanın başlangıç merkezi olarak adlandırdığımız ekip; orjinde yer alır ve operasyonu yönetir. Tüm tasarım, fikir, taslak, uygulama, stratejiler ve yönetim bu ekip tarafından meydana getirilir.

2.EKİP merkez halka döngüsünü yaratan ekiptir ve ihtiyaç duyulduğunda devreye girer. Bu ekip her gün işe gelip gitmez. Proje ofisimizde gerekli briefleri alarak harekete geçer. Birbirine alışmış uzun yıllardır takım olabilmeyi başarmış arkadaşlarımız burada yer alır ve her biri kendi alanlarında profesyoneldir.

3.EKİP ve geldik tüm halka sistemini döngüselleştiren son halkaya… Bu ekip uzun süreli ve kapsamlı işlerde devreye girer. Herhangi bir teknoloji ve reklam ürününü bu ekiple meydana getirebiliriz. Buradan çıkan ürünler genelde özel ve butik işlerdir. Bu çalışma prensibinin bize kattığı canlı ve dinamik kalma olgusu ile; her zaman yenilikçi bakış açımızı, geniş marka portföyümüzü ve deneyimlerimizi birleştirerek yürüdüğümüz bu yolda; daha da büyümeyi ve markaları daha iyi yerlere taşımayı kendimize misyon edimekteyiz…