Doğru Kitleye & Doğru İletişim

Sosyal medya yönetimi veya sosyal medya hesap yönetimi konusunda markalar dijital iletişimini sağlıklı şekilde yürütebilecek, iletişim kanallarının yapısı gereği dinamik şekilde çalışan ajans arayışında olabilirler. Markanın hedef kitlesiyle 7/24 iletişim kurabileceği kanal olan Sosyal Medya Yönetimini ajansa teslim etmek markalar için ciddi bir karardır.

Sosyal Medya Reklamcılığı Nasıl Yapılır?

Sosyal medya reklamlarını kullanarak, en kısa sürede çok kişiye erişim sağlayabilir ve markanız için gerekli olan bir adımı daha böylece gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte sosyal medya reklamcılığında kullanabileceğiniz reklam alanları da oldukça geniştir. Bu alanların size olan faydasını analiz ederek değerlendirmeye alıp, doğru yerde ve doğru zamanda müşterilerinizin karşısına çıkmalısınız.

Sosyal Medyada Neler Yapıyoruz?

Markalarımızın doğru hedef kitleye ulaşması ve sosyal medya kanalları üzerinden etkili iletişim sürdürmeleri için çalışıyoruz.

Markanızın yer aldığı sektörü araştırıyor ve reklam stratejilerimizi buna göre şekillendiriyoruz.

Aynı sektörde yer aldığınız ve kendinize rakip olarak gördüğünüz firmaları sizden istiyor ve bunlara ek olarak bizim de araştırmalarımız sonucu size rakip olabilecek markaları inceliyor ve raporluyoruz.

Sosyal medya reklamlarının takibini yapabilmek için web sitenize kod entegrasyonlarını yapıyoruz.

Sosyal medya başarısı, söyleyecek bir şeyleri olan markalara doğal olarak gelir ve neyi, nasıl söyleyeceğini en çok bilen markalar her zaman kazanır. Fenomen iletişiminden, giflere, infografiklerden, kısa video röportajlara kadar her şeyi markanızla en uygun şekilde hayata geçiriyoruz.

Tüm Sosyal Medya stratejilerimizi iletişim dil ve tonunuza göre hazırladıktan sonra onay alır, haftalık/aylık planlar dahilinde paylaşıma hazır hale getiririz. Tüm paylaşımlar önceden karar verilmiş bir amaca hizmet eder ve performans beklentisiyle hedefe ilerleriz. Anlık gelişmeler olduğunda ise gerçek zamanlı çalışarak hızla iletişimi sürdürmeye devam ederiz.