MARKALAŞABİLMEK VE PİYASADA UZUN YILLAR BOYUNCA SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇALIŞMALARA İMZA ATABİLMEK İÇİN ETKİLİ BİR KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMAK ÇOK ÖNEMLİ BİR FAKTÖR

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı bütününe bir markanın görünen yüzü diyebiliriz. Buradaki en önemli nokta, kolay anlaşılabilir, etkili, estetik kaygısı yüksek ve bütünlük teşkil etmesidir. Kurumsal kimlik çalışması profesyonel ekipler tarafından en ince ayrıntılarına kadar düşünülmelidir. Kurumsal kimlik genel bilinenin aksine sadece logo, kartvizit ve antetli kağıt değildir. Markanızın geleceğine yaptığınız bir yatırım olarak da görebilirsiniz. B2B ve B2C olarak da kullanabileceğini kurumsal kimlik marka bilinirliğinizi arttırmadaki ilk adımdır.

İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik sizin akılda kalmanızı sağlayacak en önemli faktörlerden birisidir. Görsel iletişim önemli bir konu olarak burada yer almaktadır. Ayrıca kurumsal kimlik sektörel ihtiyaçlara göre de değişiklik gösterebilir. Mesela, otel için kurumsal kimlik materyalleri farklı iken, otomotiv sektörü için kurumsal kimlik materyalleri farklıdır.

Nicemill olarak tüm kurumsal kimlik süreçlerinin sonunda kurum kimlik kılavuzu oluşturarak, şirketin değişmez anayasası gibi birçok maddeyi ve içeriği bu kitapçık içerisinde tasarlıyoruz.

BİZİM İLE BİRLİKTE Fark Yaratan İşlerin Reklam Ajansı ile Tanışın.

Profesyonel SEO hizmeti, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, dijital pazarlama, kreatif işler ve web sitesi çözümleri ile 2021’de markanız öne çıksın.